Masáže
Dalibor Koláček
IČO: 07694814
masaze-dalibor@post.cz
tel.: 721 801 342
tel.721 801 342 Masáže Dalibor Koláček
<< sportovní 
 těhotenská >>

Relaxační masáž

Relaxační masáž je součástí klasických (švédských) masáží. Používá arzenál hmatů jako při sportovní masáži, ale provádí se jemněji a je určena k relaxaci, odpočinku, k odstranění dlouhodobé fyzické i duševní únavy, pocitu vyhoření nebo taktilní deprivace a k nabití novou energií. Masírovaná osoba získá nové dojmy, pocity, myšlenky, může se dostat do změněného stavu vědomí podobně, jako při meditaci.
   Relaxační masáž je díky své jemnosti také vhodná pro opatrnou regeneraci sil a zlepšování kondice po úrazu nebo jiném dlouhodobém vyřazení z běžného pohybu např. při pobytu v nemocnici. Odstraňuje bolestivé zatuhliny svalů a pomáhá při jejich rozhýbání. Masáž může být provedena jako částečná (jedna nebo několik částí těla) nebo celková (celé tělo).

Relaxační masáž je vhodná pro klienty:

- unavené psychicky i fyzicky, pro hluboký odpočinek

- stresované pro odplavení stresu, návrat rovnováhy

- nerozpohybované, kteří jsou delší dobu ve strnulé poloze, (řízení, sezení, stání, upoutání na lůžko) pro regeneraci svalů a obnovení pohyblivosti

- seniory, pro obnovení a udržení pohyblivosti

Relaxační masáž je také vhodná pro každého, kdo hledá:

- lehkou meditaci, psychický restart

- zlepšení kondice, zábavu, pěkný zážitek

Relaxační masáž se provádí na těchto oblastech těla:

- šíje a krk (vsedě)
- záda
- nohy zezadu
- nohy zepředu
- ruce
- břicho
- hrudník

Částečná relaxační masáž se skládá z masáže jedné popř. několika oblastí, podle situace. Stejně jako v jiných službách, masér navrhuje, klient rozhoduje.