Masáže
Dalibor Koláček
IČO: 07694814
masaze-dalibor@post.cz
tel.: 721 801 342
tel.721 801 342 Masáže Dalibor Koláček

Kvalita masáže

Masážní prostředky

Z mnoha druhů v historii používaných masážních prostředků se jako zdaleka nejlepší varianta jeví použití kvalitních přírodních rostlinných olejů, vyráběných obvykle z rostlinných semen metodou lisování za studena (tzv. panenských olejů). Díky tomuto šetrnému způsobu výroby obsahují oleje maximální množství pokožce prospěšných příměsí a jejich použití znamená další pozitivní přínos k účinkům masáže. Do základního oleje lze také přimíchat tzv. éterické oleje, které jsou vonným koncentrovaným přírodním výtažkem z nejrůznějších léčivých nebo aromatických bylin. Po masáži není třeba tyto kvalitní oleje smývat, vstřebají se a znamenají tu nejlepší existující péči pro pokožku.

Příklady olejů:

Hroznový olej z jader hroznů, s jemnou vinnou vůní, s obsahem antioxidantů, regeneruje pokožku a zpomaluje její stárnutí.

Mandlový olej s mandlovým aroma, všestranně použitelný, s výjimkou klientů s alergií na ořechy.

Meruňkový olej z hořkých jader meruněk, mimořádně jemný, vhodný i pro masáž miminek a pro klienty s alergií na ořechy.

Makový olej s uklidňujícími účinky díky makové vůni, vhodný při stresu a napětí v oblasti šíje a krku.

Levandule lékařská (Lavandula angustifolia) ve slunečnicovém oleji charakteristicky voní po levanduli, má hojivé a uklidňující účinky na pokožku.

Heřmánek modrý (Matricaria chamomilla) ve slunečnicovém oleji má sladce bylinnou vůni s ovocnými tóny, s protizánětlivými a hojivými účinky na pokožku.

Hygiena

Jako podložka pod klienta na masážní stůl je použita nejkvalitnější dostupná netkaná textilie PERLAN (Pervin) hustoty 45g/m2, šíře 0,95 m, pro přikrytí klienta se používá kvalitní ručník (pro každého čistý).

Vize

Lidský život je plný povinností, úzkostí, nedostatku času, stresu a z toho vyplývajících zdravotních obtíží. Již dnes existuje velká skupina lidí, kteří si uvědomují, že dostatečný odpočinek, příjemné prožitky, dostatek pohybu a preventivní péče o své zdraví jsou nutnou podmínkou pocitu štěstí i dobrého výkonu. Tato skupina se bude zvětšovat, protože má přirozeně vyšší efektivitu, lépe žije a pracuje než ostatní.

Masáže jsou prostředkem pro prohloubení odpočinku, dosažení příjemného zážitku i preventivní péče o zdraví.

Poslání

Masáž je hluboce osobní služba, kterou lze kvalitně vykonávat pouze pokud ji dělám s radostí. Masírování mě baví, klient mě zajímá. Jsem tady pro Vás.


Dalibor Koláček