Masáže
Dalibor Koláček
IČO: 07694814
masaze-dalibor@post.cz
tel.: 721 801 342
tel.721 801 342 Masáže Dalibor Koláček

Kvalita masáže

Termín dodání

Běžná objednávka:
Požadavek klienta na termín a místo je prověřen z hlediska možnosti splnění. Pokud je splnitelný, je objednávka potvrzena, zaznamenána do kalendáře a v daném termínu splněna. Ceny jsou účtovány dle CENÍKU masáží běžný >>. V případě, že není nalezena možnost splnění (je "plno"), je klientovi navrženo následující řešení - náhradní objednávka.

Náhradní objednávka:
Klient se nezávazně zaregistruje jako náhradník za případně zrušenou běžnou objednávku jiného klienta. Pokud jiný, dříve objednaný klient, svou objednávku zruší nebo se jiným způsobem uvolní prostor pro splnění náhradní objednávky, je o tom klient-náhradník bezodkladně informován a po jeho odsouhlašení objednán. Ceny jsou účtovány dle CENÍKU masáží běžný >>.

Expresní objednávka:
Klient požádá o expresní objednávku, což mu zajistí splnění požadavku do druhého dne od potvrzení objednávky. Jsou přitom využity plánované časové rezervy. Ceny jsou účtovány dle CENÍKU masáží - expresní služba >>

Místo dodání

Možnost masáže v masérně Lavender Ostrava-Pustkovec, v kadeřnictví RealBeauty Havířov, v bytě klienta, v hotelovém pokoji, v kabině na sportovišti nebo kdekoliv jinde v Moravskoslezském kraji, kde bude dostatek místa a budou splněny nejzákladnější hygienické podmínky (zejména tekoucí teplá voda na umytí rukou).

Masážní prostředky

Z mnoha druhů v historii používaných masážních prostředků se jako zdaleka nejlepší varianta jeví použití kvalitních přírodních rostlinných olejů, vyráběných obvykle z rostlinných semen metodou lisování za studena (tzv. panenských olejů). Díky tomuto šetrnému způsobu výroby obsahují oleje maximální množství pokožce prospěšných příměsí a jejich použití znamená další pozitivní přínos k účinkům masáže. Do základního oleje lze také přimíchat tzv. éterické oleje, které jsou vonným koncentrovaným přírodním výtažkem z nejrůznějších léčivých nebo aromatických bylin. Po masáži není třeba tyto kvalitní oleje smývat, vstřebají se a znamenají tu nejlepší existující péči pro pokožku.

Příklady olejů:

Hroznový olej z jader hroznů, s jemnou vinnou vůní, s obsahem antioxidantů, regeneruje pokožku a zpomaluje její stárnutí.

Mandlový olej s mandlovým aroma, všestranně použitelný, s výjimkou klientů s alergií na ořechy.

Meruňkový olej z hořkých jader meruněk, mimořádně jemný, vhodný i pro masáž miminek a pro klienty s alergií na ořechy.

Makový olej s uklidňujícími účinky díky makové vůni, vhodný při stresu a napětí v oblasti šíje a krku.

Levandule lékařská (Lavandula angustifolia) ve slunečnicovém oleji charakteristicky voní po levanduli, má hojivé a uklidňující účinky na pokožku.

Heřmánek modrý (Matricaria chamomilla) ve slunečnicovém oleji má sladce bylinnou vůni s ovocnými tóny, s protizánětlivými a hojivými účinky na pokožku.

Hygiena

Jako podložka pod klienta na masážní stůl je použita nejkvalitnější dostupná netkaná textilie PERLAN (Pervin) hustoty 45g/m2, šíře 0,95 m, pro přikrytí klienta se používá kvalitní ručník (pro každého čistý).

Vize

Lidský život je plný povinností, úzkostí, nedostatku času, stresu a z toho vyplývajících zdravotních obtíží. Již dnes existuje velká skupina lidí, kteří si uvědomují, že dostatečný odpočinek, příjemné prožitky, dostatek pohybu a preventivní péče o své zdraví jsou nutnou podmínkou pocitu štěstí i dobrého výkonu. Tato skupina se bude zvětšovat, protože má přirozeně vyšší efektivitu, lépe žije a pracuje než ostatní.

Masáže jsou prostředkem pro prohloubení odpočinku, dosažení příjemného zážitku i preventivní péče o zdraví.

Úkol je tedy jasný - dodat poctivou masáž tak, aby klient nemusel zbytečně vydávat žádný svůj další čas a aby byl zahrnut co největším pohodlím. Zde je místo pro mobilní masáž a expresní službu. Efektivita snoubená s luxusem. Žádné fronty, žádná dlouhá čekání. Klient obdrží službu tam, kde si určí. Potřebuje maséra po práci, tréninku, po dlouhé cestě nebo se jen tak nudí a potřebuje "nastartovat"? Zavolá si ho k sobě a dostane ho včas.

Poslání

Klasická masáž je hluboce osobní služba, kterou lze kvalitně vykonávat pouze pokud ji dělám s radostí. Masírování mě baví, klient mě zajímá. Jsem k dispozici ihned nebo brzy, a tam, kde mě klient potřebuje. Jsem tady pro Vás.


Dalibor Koláček